Kvalifikační zkouška

Kvalifikační zkouška – Lektor dalšího vzdělávání

U kvalifikační zkoušky jsou přítomni dva členové komise (popřípadě externisté z jiných organizací), zkouška trvá 2-4 hodiny a může být rozložena do více dnů. Zkoušený předloží komisi občanský průkaz. Zkouška proběhne podle hodnotícího standardu NSK a to v rovině teoretické i praktické. (Hodnotící standard)

Cena: 5 500 Kč

Termín: není vypsán konkrétní termín

Místo konání: Karlínské náměstí 59/12 Praha 8 Karlín

Přihlášky zasílejte na e-mail: info@alkion.cz
Do předmětu zprávy napište název akce a datum. V textu zprávy uveďte Vaše jméno a příjmení, adresu, telefonní číslo.

Do pěti pracovních dnů Vám bude e-mailem potvrzeno přijetí přihlášky.

Absolventi rekvalifikačního kurzu se přihlašují již v průběhu kurzu.

 

 

Historie kvalifikačních zkoušek ve vzdělávací společnosti Alkion centrum:

  • 12.12.2013 – zkoušky se účastnili 4 studenti, kteří absolvovali přípravný kurz. Všichni zkoušku úspěšně vykonali a získali osvědčení o kvalifikaci Lektor dalšího vzdělávání.
  • 22.5.2014 – zkoušky se účastnilo 8 studentů, kteří absolvovali přípravný kurz. Všichni zkoušku úspěšně vykonali a získali osvědčení o kvalifikaci Lektor dalšího vzdělávání.
  • 9.1.2015 – zkoušky se účastnilo 5 studentů, kteří absolvovali přípravný kurz. Všichni zkoušku úspěšně vykonali a získali osvědčení o kvalifikaci Lektor dalšího vzdělávání.
  • 28.1.2015 – zkoušky se účastnili 3 studenti, dva z nich absolvovali přípravný kurz. Všichni zkoušku úspěšně vykonali a získali osvědčení o kvalifikaci Lektor dalšího vzdělávání.
  • 24.8.2016 – zkoušky se účastnilo 5 studentů, kteří absolvovali přípravný kurz. Všichni zkoušku úspěšně vykonali a získali osvědčení o kvalifikaci Lektor dalšího vzdělávání.

Všem našim absolventům přejeme hodně zdaru v profesi i v osobním životě.