Poradenství – Mgr. Květa Hrbková

 

 

 

Mgr. Květa Hrbková

Lektor, supervizor, terapeut, průvodce v oblasti osobnostního rozvoje

tel.: +420 777 012 983
e-mail: kveta.hrbkova@alkion.cz

Jsem terapeut, lektor, konzultant. Jsem průvodce a pomocník těm, kteří chtějí příjemně žít svůj život a jsou pro to ochotní něco udělat.

 

Individuální konzultace – je určena jako pomoc a podpora vám, kteří jste se dostali do složité životní situace a potřebujete si srovnat priority, uvědomit si sebe a hledat východisko. Konzultace trvá 60-90 minut a její cena je 750 Kč

 

Párová konzultace – je určena dvojicím, které se v řešení své situace nemohou hnout z místa a uvědomují si nutnost posunu. Párová konzultace je určena primárně partnerům životním, ale  také pracovním popřípadě rodinným příslušníkům (matka – dcera) Konzultace trvá 90 minut a její cena je 1000 Kč

 

Sebe rozvojové skupiny – nepravidelně otevírám skupiny zaměřené na sdílení, vlastní uvědomění,  získání nových informací a zkušeností. Skupiny jsou zacílené na určitá témata lidského života.

 

V oblasti poradenství, konzultací i terapie se pohybuji dvacet let. Svými přístupy směřuji k  humanistické psychologii, jejímž zakladatelem byl americký psycholog Abraham Harold Maslow  a mezi hlavní představitele patří americký psycholog Carl Ransdom Rogers.

 

Zabývám se primárně hodnotami a potřebami člověka, jeho tvořivostí a seberealizací a problematikou životního smyslu. 

Vystudovala  jsem Andragogiku na Univerzitě Jana Ámose Komenského v Praze. Absolvovala výcvik krizové intervence, psychosociální výcvik a výcvik psychoterapeutického působení barev.

 

A kdo byl mým největším učitelem? Život sám.

„Jsem člověk, který je rád na světě, přestože si vůbec nemyslím, že je to jednoduché místo.“

 

Knihu s CD diskem ,,Boží memorandum“ si můžete objednat emailem na info@alkion.cz. 

 ,,

Ukázku si můžete přehrát zde:
[player id=631]

Cena: 190 Kč, plus 50 Kč poštovné, při platbě dobírkou plus 30 Kč. Nejsme plátci DPH.