Jan Čenský

                                 Jan Čenský – lektor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vzhledem k mým dlouholetým zkušenostem s médii, novináři, účinkováním na veřejnosti, jsem získal jisté znalosti, které se na běžných školách nevyučují, a jsem ochoten se o ně s Vámi podělit.

Práci lektora se věnuji již přes 10 let. Pracuji s menšími skupinami posluchačů, které vyučuji disciplíně vystupování a komunikace systémem „škola hrou“. Je to totiž disciplína, která se nedá nazkoušet.
Po těch letech se mi potvrdilo, že právě praktickým cvičením mohu posluchačům pomoci odstranit případné nedostatky při vystupování. I pro mě je tato práce velmi cenná. Málo platné i chybami se člověk učí. Snažím se každého jednotlivce motivovat, navést na správnou cestu a podpořit jeho sebevědomí. Podle ohlasů posluchačů se to snad daří.

Seminář rétorika – komunikace – vystupování

Mluva – řeč těla – komunikace – vystupování – aplikace hereckých metod – improvizace – prezentace sebe a své firmy – práce s diktafonem – čtení textů – práce s kamerou

Seminář je ideální pro jednodenní školení, v kombinaci s image a etiketou doporučujeme jeden a půl dne nebo dva dny intenzivního tréninku.